Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 14/08/2020

Biblioteka Stare Babice

Zapraszamy do udziału w kolejnym wakacyjnym wyzwaniu czytelniczym!
„Znajdź książkę z … w tytule”

W każdy piątek sierpnia w godz. 10.00 – 12.00 tj, 7 sierpnia ; 14 sierpnia ; 21 sierpnia ; 28 sierpnia.
na fanpage FB Biblioteki będziemy publikować zagadkę dotyczącą książki. Zapraszamy do wpisywania w komentarzach pod postem tytułów książek, wraz z autorem, zgodnie z tematem zaprezentowanym na grafice. Tytuły mogą obejmować literaturę dziecięcą i młodzieżową przez dzieła dla czytelnika dorosłego, powieści popularne, kultowe i wybitne, aż po utwory klasyczne. Nie ma tu żadnych ograniczeń.

Dla pierwszych pięciu osób, które pod postem danego dnia w komentarzu podadzą tytuł zgodny z tematem opublikowanej grafiki wraz z numerem swojej karty bibliotecznej, mamy nagrodę w postaci naszej nietuzinkowej książki pt. „Bibliobajka”.

Regulamin akcji „ Znajdź książkę z … w tytule”:
1. Organizatorem akcji jest Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice.
2. Osoby biorące udział w akcji muszą być Czytelnikami Biblioteki.
3. Czytelnik może wziąć udział jeden raz w akcji, w wybranym prze siebie terminie.
4. O kolejności zgłoszeń decyduje kolejność komentarzy pod postem danego dnia.
5. Udział w akcji jest bezpłatny.
6. Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice oraz na portalu społecznościowym Facebook.
7. Nagrody będzie można odebrać w Bibliotece po wcześniejszym umówieniu.
8. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są pod adresem