Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 12/04/2021
Całodniowe

Zapraszamy do udziału w akcji czytelniczej!

W wyznaczonych terminach na przełomie lutego – czerwca na fanpage FB Biblioteki będziemy obchodzić święta, które niewątpliwie są okazją do czytania. Święta będą promowały wybrane ilustracje z Bibliobajki.
Szczegółowy terminarz znajduje się na stronie biblioteki w zakładce – wydarzenia biblioteczne.
Dla pierwszych pięciu osób, które pod postem danego dnia w komentarzu podadzą tytuł i autora książki związany ze świętem przypadającym tego dnia wraz z numerem swojej karty bibliotecznej, mamy nagrodę w postaci naszej nietuzinkowej książki pt. „Bibliobajka”.

Regulamin akcji „Widok na literaturę, widok na Bibliobajkę, czyli okazja na wygranie Bibliobajki”
1. Organizatorem akcji jest Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice.
2. Osoby biorące udział w akcji muszą być Czytelnikami Biblioteki.
3. Czytelnik może wziąć udział jeden raz w akcji, w wybranym prze siebie terminie.
4. O kolejności zgłoszeń decyduje kolejność komentarzy pod postem danego dnia.
5. Udział w akcji jest bezpłatny.
6. Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice oraz na portalu społecznościowym Facebook.
7. Nagrody będzie można odebrać w Bibliotece po wcześniejszym umówieniu.
8. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są pod adresem