Z myślą o naszych czytelnikach od stycznia 2019 rok ruszamy z cyklicznymi, comiesięcznymi spotkaniami dla dorosłych w godzinach popołudniowych. Będą to zajęcia bliźniacze do robótek zręcznych tylko w godzinach popołudniowych. W celu jak najlepszej organizacji warsztatów popołudniowych wprowadzamy zapisy. By nie mylić uczestników warsztatów popołudniowe zajęcia będą się odbywały po nazwą – „popołudniowe twórcze środy – niezależnie od pogody” w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 17.00

Zapisy na dany miesiąc będą prowadzone do 10 dnia każdego miesiąca. Zapisy prowadzimy telefonicznie  22 722 92 77 / mailowo bibbab@interia.pl lub u dyżurującego bibliotekarza w godzinach otwarcia biblioteki.

Już dziś zapraszamy na 1 warsztaty z cyklu popołudniowe twórcze środy – niezależnie od pogody 30 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 / zapisy trwają do 10 stycznia. Warsztaty adresowane są do osób dorosłych. W styczniu będziemy wykonywać bukiety cukierkowe.

Uczestnicy warsztatów proszeni są o przyniesienie cukierków elementu, którym chcą wypełnić bukiet (około 20 sztuk cukierków lub lizaków). Pozostałe materiały zapewnia biblioteka.