Zdecydowanie nie! Nasz Wilk był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę, a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Zaś 19 września znalazł czas aby zawitać do biblioteki i poznać znamienitych gości, którzy odwiedzili nas tego dnia, Przedszkolaki z grupy Żabki oraz Biedronki z Przedszkola Wesoły Brzdąc.
Jak to na lekcjach bibliotecznych bywa nie mogło zabraknąć czytania oraz opowieści o bibliotece. Czytaliśmy tradycyjnie, na głos oraz przy pomocy aplikacji ADAMADA, która łączy w sobie czytanie i oglądanie przygód Wilka.
Gościna u Wilka zaowocowała niezliczoną ilością portretów samego bohatera. Portretów nie byle jakich, gdyż do przyozdabiania Przedszkolaki wykorzystywały: piórka, pompony, kuleczki, ziarenka.
Dziękujemy ślicznie za miło spędzony czas w naszych, bibliotecznych progach.

Lekcja biblioteczna – grupa Żabki i Biedronki z Przedszkola Wesoły Brzdąc – 19.09.2018 r. / fot. Przedszkole Wesoły Brzdąc