Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Mój ulubiony, książkowy MIŚ!”
Osoby, które 25 listopada 2020 r. w dniu Pluszowego Misia pod postem z rysunkiem bibliobajkowego misia prześlą w komentarzu autora i tytuł książki, której bohaterem jest miś, otrzymają naszą nietuzinkową książkę pt. „Bibliobajka”.
Wysyłając odpowiedź, nie zapomnijcie podać swojego numeru karty bibliotecznej!
Do zabawy zapraszamy dużych i małych wielbicieli misiów!

Regulamin akcji „Mój ulubiony, książkowy MIŚ!”:
1. Organizatorem akcji jest Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice.
2. Osoby biorące udział w akcji muszą być Czytelnikami Biblioteki.
3. Udział w akcji jest bezpłatny.
4. Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej Biblioteki Publicznej Gminy Stare Babice oraz na portalu społecznościowym Facebook.
5. Nagrody będzie można odebrać w Bibliotece po wcześniejszym umówieniu.
6. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są pod adresem