Relacja z zajęć Bibliotekarki z bajkową walizką.
Źródło: BIG BEN Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa imienia Gen. Władysława Andersa.

W naszej szkole dzisiejszy dzień minął nam pod znakiem…. guzika. Odwiedziła nas Pani Ula- Bibliotekarka z Bajkową walizką z Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Babicach, przedstawiła niezwykłą guzikowo-poduszkową książeczkę, różne rodzaje guzików, a także zapoznała naszych uczniów z sympatyczną bohaterką – małą Gruzinką. Najmłodsi uczniowie otrzymali kolorowanki, które z chęcią kolorowali i rozwiązywali guzikowe zadania. Serdecznie dziękujemy Pani Uli za wspaniałe zajęcia. Jak zawsze – było bardzo ciekawie i wesoło.

Spotkanie Bibliotekarki z bajkową walizką z uczniami z BIG BEN Polsko-Brytyjskiej Szkoły Podstawowej imienia Gen. Władysława Andersa – 22.10.2021 r.