Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Drodzy Czytelnicy,

W związku z aktualnym ograniczeniem dostępu do półek bibliotecznych, z myślą o naszych Czytelnikach, uruchamiamy nową opcję w naszym katalogu internetowym
→Zamówienia książek dostępnych.
Jeżeli książka jest dostępna do wypożyczenia opcja rezerwacji nie jest aktywna. Czytelnik może książkę zamówić, logując się na swoje konto, wybierając właściwą pozycję i klikając przycisk „Zamów”.
System zdalnych zamówień jest aktywny wyłącznie w godzinach 18:00 (popołudniu) do 9:00 (rano). W weekend przycisk widoczny jest od piątku od godziny 18:00 (popołudniu) do 9:00 (rano) w poniedziałek.
W tych godzinach przycisk ukazuje się pod książką. Wówczas można zamawiać. Rano bibliotekarz sprawdza listę zamówionych pozycji, przygotowuje je do odbioru dla Czytelnika. Zamówienie czeka do końca dnia roboczego biblioteki, tj. do godz. 17:00. Po tym okresie złożone zamówienia są automatycznie anulowane.

Opcja zamówień jest dostępna wyłącznie poprzez katalog internetowy.
Wejście do katalogu online http://katalog.biblioteka-starebabice.pl/opac/
krok 1→należy zalogować się na swoje konto biblioteczne w katalogu internetowym, następnie wyszukać interesujący nas tytuł. Proszę pamiętać, iż zamawiamy pozycje dostępne w katalogu.
Krok 2→należy potwierdzić zamówienie wybranej pozycji. Zamówiona pozycja oczekuje jeden dzień.
Zamówień nie można usuwać. Na konto można zamówić maksymalnie 6 pozycji. Jeżeli nie jesteśmy pewni, że odbierzemy pozycję we wskazanym terminie prosimy jej nie zamawiać. Nie odebranie pozycji zamówionych skutkuje zablokowaniem możliwości zamawiania.

Uwaga! Uwaga!
Mamy dla naszych Czytelników BONUSIK
Czytelniku jeżeli uważasz, że Twój limit rezerwacji jest zbyt mały możesz łatwo go zwiększyć o 10 pozycji. Wystarczy, że wejdziesz do zakładki INNE i wybierzesz dla siebie AWATARA.