Budując samoświadomość, posiadając odpowiednie narzędzia, prowadzące do wypracowania nowych nawyków i czas, który jest niezbędny do tego, aby zmienić sposób myślenia o sobie samym możemy zbudować siebie.
Odpowiednią dawkę wiedzy, jak mieć dobre życie i być szczęśliwym, otrzymali słuchacze podczas pierwszego, promującego książkę „Jak zbudować siebie tu i teraz?” spotkania autorskiego, które odbyło się 9 stycznia br. w Babickiej Bibliotece. Współorganizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice. Wieczór autorski z Anną Kazimierczak-Kucharską zainaugurowała cykl bibliotecznych spotkań autorskich w 2020 r.
Było przyjemnie, zabawnie i przede wszystkim rozwojowo. Główny cel spotkania został osiągnięty poznaliśmy etapy budowania prawdziwej pewności siebie. Jedyne co nam pozostało, to rozpoczęcie pracy nad poprawieniem jakości swojego życia!
Zapraszamy do lektury, pozycja już dostępna na bibliotecznej półce.
Uczestnikom dziękujemy za wspólną, motywującą dyskusję i poświęcony czas.

Jak zbudować siebie tu i teraz? – spotkanie autorskie z Anną Kazimierczak-Kucharską – 9.01.2020 r.