Efektem finalny autorskiego projektu pt. „Bibliobajka wierszem stoi”, zrealizowanego w Babickiej Bibliotece, jest publikacja książkowa BIBLIOBAJKA. Czy książki są bezcenne? Na pewno mają wyjątkową wartość, gdyż pomagają nam zrozumieć otaczający świat i samych siebie. Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice poprzez Bibliobajkę chciałaby otworzyć dzieci na świat literatury. Pokazać najmłodszym, iż własnoręcznie wykonana książka jest doskonałą formą wyrażania uczuć i emocji. Opowiedzeniem o swoich zainteresowaniach, przeżyciach i marzeniach, które spełniają się tylko wtedy, kiedy mocno tego chcemy.
Czy może być coś wspanialszego niż własna publikacja na koncie biblioteki? Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani, szczęśliwi i zadowoleni jak wiele osób, instytucji zaufało nam. Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom i Darczyńcom!

Posłuchajcie o projekcie i jego efektach!

Premiera BIBLIOBAJKI!

Opublikowany przez Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice Środa, 17 czerwca 2020