wiek: 8-12 lat
miejsce: Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice
termin: 7.02.2022 – 11.02.2022 (poniedziałek – piątek)
zajęcia odbywają się w godzinach 10:00-14:00 ; realizowane są w grupie 8 osobowej
zajęcia są bezpłatne

Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice serdecznie zaprasza do udziału w I pilotażowej edycji FERII W BIBLIOTECE 2022, CZYLI ZOSTAŃ BIBLIOTECZNYM BOHATEREM.

Każdy rodzić chcący zapisać swoje dziecko na ferie jest zobligowana do zapoznania się z regulaminem i jego załącznikami.

Zapisy będą odbywały się drogą mailową w dniu 24 stycznia br. Należy wysłać na adres ulahoczyk@gmail.com maila zgodnie z instrukcją:
w tytule wpisujemy – ferie 2022 w bibliotece
w treści – imię i nazwisko dziecka, numer karty bibliotecznej dziecka, kontakt telefoniczny do rodzica.

Pierwsze 8 osób spełniających warunki regulaminu zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu się do grupy. Z poszczególnymi osobami celem wypełnienia dokumentacji będziemy umawiać się indywidualnie. Powyższe warunki podyktowane są procedurami bezpieczeństwa w związku z aktualnymi warunkami epidemicznymi.

Brak potwierdzenia zakwalifikowania się do grupy informuje o wyczerpaniu miejsc.

FORMULARZ ZAPISU
HARMONOGRAM