W Babickiej Bibliotece dzieci uczestniczące w akcji czytelniczej zorganizowanej przez Instytut Książki otrzymały imienny dyplom potwierdzający zainteresowania książką. Tym razem komplet 10 naklejek zebrali: Dobrawa, Klemens, Miłosz, Kostek, Łukasz, Antoni i Ignacy.
To już kolejni finaliści projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Młodzi czytelnicy nagrodzeni zostali zestawem upominkowym. Gratulujemy oraz życzymy wielu nowych odkryć na bibliotecznych półkach naszej biblioteki.
Wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali przypominamy, że biblioteka bierze udział w kolejnej edycji kampanii czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Wyprawki dla najmłodszych w czekają!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki, aby rozpocząć zabawę we wspólne czytanie!

Uhonorowanie projektu – Mała Książka – wielki człowiek, edycja 2020/2021 – relacja / 2.11.2021 r.