W związku z Państwa licznymi zapytaniami, jak również mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Czytelników, jak również pracowników Biblioteki Publicznej Gminy Stare Babice. Decyzją Dyrektora zostaje zwiększony limit wypożyczeń oraz wydłużony czas wypożyczeń.

Od dnia 11 marca br. Użytkownik może wypożyczyć łącznie do 20 pozycji, w tym: książek na okres 60 dni, pozycji na nośnikach elektronicznych także na okres 60 dni.

Jednocześnie przypominamy, iż istnieje telefoniczna możliwość przedłużania materiałów biblioteczny po podaniu numeru karty bibliotecznej, jak również poprzez stronę internetową biblioteki, logując się danymi z kart bibliotecznej.

Przed wejściem do biblioteki znajduje się biblioskrytka – wrzutnia. Zwrotu książek można dokonać o dowolnej, dogodnej dla wszystkich porze.

Wyjątkowo osoby, które chciałby skorzystać z usługi Legimi mogą otrzymać kod dostępu, na miesiąc marzec, telefonicznie po podaniu numeru karty bibliotecznej, pod warunkiem posiadania niezablokowanego konta

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.