Głosuj na Babicką Bibliotekę!

Szanowni Mieszkańcy, Czytelnicy, Sympatycy i Przyjaciele mogą Państwo zagłosować na naszą Bibliotekę w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Każdy głos jest na wagę złota.

Uwaga! Uwaga!

Od soboty, 24 października br., w całej Polsce obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. W ramach działań profilaktycznych, mających na celu ograniczenie ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem SARS-CoV-2 Babicka Biblioteka odwołuje wydarzenia biblioteczne tj.: robótki zręczne oraz spotkanie dyskusyjnego klubu książki. Państwa bezpieczeństwo jest najważniejsze. Pamiętajcie o tym, by dbać o siebie i bliskich.

Spotkanie autorskie online z Agnieszką Pietruszką.

Serdecznie zapraszamy na niezwykłą podróż dookoła świata w głąb wartości kultur społeczeństw i samego siebie.
Cel podróży – odnalezienie wartości, które łączą ludzi na całym świecie, niezależnie od tego gdzie żyją kim są, co robią. Inspiracja i pomoc w odnalezieniu siebie we współczesnym świecie, odnalezienia swoich wartości, które prowadzą do życia w poczuciu harmonii i szczęścia, tym samym zbudowanie odpowiedzialności za siebie, otoczenie i planetę.

„BYĆ Kobietą. Spojrzenie dojrzałego mężczyzny” – spotkanie autorskie z Bogdanem Wawrzyńczykiem.

Serdecznie zapraszamy do lektury. Nim jednak sięgną Państwo po książkę serdecznie zapraszamy do wysłuchania samego autora. Spotkanie autorskie z p. Bogdanem Wawrzyńczykiem jedno z dwóch zaplanowanych dla Państwa spotkań autorskich online na miesiąc październik. Nie bez znaczenia jest, iż nasze październikowe spotkania zostały zaplanowane w krótkim odstępie czasu. Bowiem w roli prowadzące p. Agnieszka Pietruszka, która już za tydzień wystąpi w roli gościa.

Personalizowana ramka na zdjęcia.

Fotografie są jednymi z najcenniejszych pamiątek, to kadry, w których zatrzymał się czas i którymi wiele osób lubi się otaczać. Stąd tak duża popularność ramek ze zdjęciami, które zwykło się umieszczać na honorowych miejscach w domach. Personalizowana ramka okraszona pięknym wzorem robi piorunujące wrażenie. Oryginalne ramki na zdjęcia wykonały uczestniczki październikowych robótek zręcznych.

Podróż po krainie książek z bajką na deser, czyli australijski smaczek na smoczka owocka online.

Przedostatni przystanek w naszej akcji czytelniczej „Podróż po krainie książek z bajką na deser”. 13 października zawitamy do Australii. Wszystkich, którzy mają smaczek na smoczka owocka serdecznie zapraszamy.